דלג לתוכן העמוד
פייסבוק

הנהלת העירייה

אמיר כוכבי
ראש העיר
בית העיריה בן גמלא 28
יעל עבוד ברזילי
מ"מ וסגנית ראש העיר
בית העיריה בן גמלא 28
מאיר חלוואני
סגן ראש העיר
רחוב הרשות 6 א
נאור שירי
סגן ראש העיר
רן היילפרן
מנכ"ל העיריה
בית העיריה בן גמלא 28
מוטי פרוינד
מבקר העירייה והממונה על תלונות הציבור
בית העיריה בן גמלא 28

לשכת ראש העירייה

עירית גוזן
מנהלת לשכת ראש העירייה
בן גמלא 28 קומה ב'
בן ויזל
עוזר ראש העיר
בן גמלא 28 קומה ב'
איילת שמש
עוזרת ראש העיר
בן גמלא 28 קומה ב'

לשכה משפטית

עו"ד רונן ויניק
יועץ משפטי
יהושוע בן גמלא 34
ליה גרנות
סגנית היועץ המשפטי
יהושוע בן גמלא 34
אווה לוי
מנהלת תחום בכירה לתכנון ובנייה
יהושוע בן גמלא 34
דנה זלוטין
סגנית היועץ המשפטי לתחום הפלילי התובעת העירונית
יהושוע בן גמלא 34
מיכל פוקס
תובעת עירונית, מנהלת תחום בכיר (פלילי)
ליאור קנוש
תובעת עירונית
יהושוע בן גמלא 34
מונה מטלון
מזכירה
יהושוע בן גמלא 34

האגף להתחדשות עירונית

חני שרון גלזר
מנהלת האגף להתחדשות עירונית

אגף החינוך

מיכל אפרתי
מנהלת אגף חינוך
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
ענת הדר
מנהלת בתי ספר היסודיים
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
מנהלה

רחוב הבנים 14 מרכז אגם
אתי לוי
מנהלת מחלקת פרט
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
אושרת איינס
מנהלת הסעיים
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
אילן שרעבי
מנהל המחלקה לחינוך דתי
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
קובי תבור
מנהל מרכז הצלח"ה
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
אלון אדלמן
מנהל השירות הפסכולוגי
בארי 7 הוד השרון

מחלקת גני ילדים

גלילה שמש
מנהלת מחלקת גני ילדים
רחוב הבנים 14 מרכז אגם כניסה א' קומה א
מיכל כהן
אחראית רישום ושיבוץ גני ילדים
רחוב הבנים 14 מרכז אגם כניסה א' קומה א
לנה שלום
רכזת רישום גני ילדים
רחוב הבנים 14 מרכז אגם כניסה א' קומה א
מירי חייט
רכזת סייעות
רחוב הבנים 14 מרכז אגם כניסה א' קומה א

אגף רישוי ופיקוח על הבנייה

חגית מנדלוביץ
מנהלת אגף רישוי ופיקוח על הבנייה
שרית צפניה
מזכירת אגף רישוי ופיקוח על הבניה
בית העיריה בן גמלא 28

אגף הרווחה והשירותים החברתיים

אגף הרווחה והשירותים החברתיים למען הקהילה

סעדון מצדה
עו"ס התמכרויות מבוגרים
סון גל
עו"ס התמכרויות נוער
צימרמן גלית
עו"ס אחראית תחום שיקום בוגרים
מזכירות המרכז לשלום המשפחה

קיינבסקי טלי
עו"ס
סימנפור ניבה
עו"ס
ד"ר כוכבא סתוית
עו"ס נערות
רגב דה-סגני כרמל
עו"ס
פלדמן אוסי
עו"ס
גולדברג מאיה
עו"ס מועדוניות
פרל אורלי
עו"ס
כהן עינת
עו"ס
רצון רותם
רכזת תעסוקה
נסרי מרים
עו"ס אפיקים
מדברי מור
עו"ס תכנית יתד
לוי הילי
עו"ס
הדס מיכל
ראש צוות צרכים מיוחדים ושיקום
הרפז אתי
ראש צוות משפחות
רוט אביבית
ראש צוות משפחות
ריקי משה
מזכירת אגף הרווחה ושרותים חברתיים
דורון מירית
עובדת סוציאלית, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת
רחוב א.ד. גורדון, 9, הוד השרון. 
אביטל בר, עו"ס
מנהלת אגף רווחה ושירותים חברתיים
רחוב סוקולוב 1
בר רחל
מנהלת התחנה לטיפול זוגי ומשפחתי
רחוב כינרת 2, הוד-השרון.
רוטשילד גונן רעות
עו"ס אוטיזם
דורי קרן
עו"ס אחראית על תחום מש"ה ושיקום צעירים

השירותים לאזרחים וותיקים

היחידה למניעת התעללות והזנחה בוותיקים

הדס אפרתי - עו"ס
ראש צוות אזרחים ותיקים
רחוב סוקולוב 1
ריקי ניימן
עו"ס לחוק הגנה על זקנים וחסרי ישע
בית רני רחוב גורדון 9

קפה אירופה

יפעת ליש
רכזת מועדון קפה אירופה
דרך רמתיים 39 הוד השרון

אוטיזם

מירב לויא-רפאל
עו"ס, אחראית על תחום האוטיזם

אגף שפ"ע - שיפור פני העיר

יוסי מתתיהו
מנהל אגף שפ"ע
בית העיריה בן גמלא 28

מחלקת גינון

פקיד היערות

בית העיריה בן גמלא 28

מחלקת שילוט

עו"ד שרון ויסמן
מנהלת מחלקת שילוט
בית העיריה בן גמלא 28

השירות הוטרינרי

ד"ר אופירה מויאל
מנהלת השירות הוטרינרי
החרש 9 אזור התעשיה נוה נאמן

פיקוח עירוני

דוד קורן
מנהל
בית העיריה בן גמלא 28

תברואה וחזות העיר

אייל גנות
מנהל תברואה וחזות העיר
בית העיריה בן גמלא 28

אגף מחשוב ומערכות מידע

אגף משאבי אנוש

דוברות העירייה

גלי לב - חיימוב
דוברת
בן גמלא 28

החברה לקידום החינוך והתרבות

אורלי דבוש ניצן
מנכ"לית
אילת 11 הוד השרון
נאור שירי
יושב ראש הדירקטוריון
רחוב אילת 11 הוד השרון

המחלקה להתנדבות ומשאבי קהילה

אוסנת סטוצ'נר
מנהלת המחלקת להתנדבות ומשאבי הקהילה
ז`בוטינסקי 6 (סמוך לתיכון הדרים)

היחידה למניעת אלימות, סמים ואלכוהול

אסף יפת
מנהל
רחוב הבנים 14 מרכז אגם קומה 1

החברה הכלכלית הוד השרון

גלית פוגל
מנכ"לית
הנגר 1 הוד השרון

המועצה הדתית

אבי בלשטיין
יו"ר הועדה הממונה במועצה הדתית הוד השרון
זקיף 10 הוד השרון, ת.ד 507

חופש המידע ופניות הציבור

פניות הציבור וחופש המידע

יונתן בן שושן
הממונה על העמדת מידע לרשות הציבור
דרך מגדיאל 4 הוד השרון

חברי מועצה

אמיר כוכבי
ראש העירייה
יעל עבוד ברזילי
קצב - מרצ - יש עתיד
מאיר חלוואני
דרך העיר
נאור שירי
מרצ- קצב - יש עתיד
אביבה גוטרמן
הוד השרון שלנו - לב
ארנון אברמוב
הליכוד - מחל
חיים שאבי
יש לך על מי לסמוך
יגאל שמעון
יש לך על מי לסמוך
אלון גלבוע
הוד השרון שלנו
כנרת כהן
כן להוד השרון
משה חנוכה
דור חדש
נדב דואני
רק הוד השרון
עדי ברמוחה
רק הוד השרון
עדי פרילינג אנקורי
דרך העיר
רינה שבתאי
קצב - מרצ - יש עתיד
רן יקיר
קצב - מרצ - יש עתיד
רפי בן מרדכי
הוד השרון שלנו - לב

אגף תנועה, תחבורה ובטיחות בדרכים

אינג' אורנה מוזס
מנהלת אגף תנועה, תחבורה ובטיחות בדרכים
גלית הוד
מנהלת
רחוב הרשות 6
מירי דורי
מזכירה
רחוב הרשות 6
הלנה לוי
רכזת בטיחות בדרכים
רחוב הרשות 6
יפה רותם
רכזת תמרור
רחוב הרשות 6

אגף ביטחון ואכיפה

עומר כספי
מנהל אגף בטחון ואכיפה
דרך רמתיים 39
זכאי שריקי
מנהל מחלקת ביטחון
דרך רמתיים 39
איציק שחם
מנהל מחלקת חירום
פקד גונן אליהו
מפקד משטרת הוד השרון
ז'בוטינסקי 6 הוד השרון

מרכז האומניות הרב תחומי

עמית הרם
מנהלת
רחוב דרך כפר הדר 33

מעמד האישה

מרינדה מילוביץ
יועצת ראש העיריה לקידום מעמד האישה ושויון מגדרי

צריף הראשונים

אביבה אבן חן
מנהלת
רחוב סוקולוב 6
שמחה קליין
מנהלת
רחוב סוקולוב 6

מינהל הנדסה

סרג'יו וולניסקי
מהנדס העיריה
בית העיריה בן גמלא 28
סיוון מנוברפיקר - יפת
מזכירת מהנדס העיר
בית העיריה בן גמלא 29

אגף תכנון

יואב רוביסה
אדריכל העיר ומנהל אגף תכנון
בית העיריה בן גמלא 28
מורן נענאט
מזכירת מנהל אגף התכנון ואדר' העיר
חני בגדדי
מנהלת תפעול בוועדה
בית העיריה בן גמלא 28
ורד פרידמן
מנהלת מחלקת תכניות מתאר
בית העיריה בן גמלא 28
נגה שפירא
מנהלת תוכניות מתאר
בית העיריה בן גמלא 28
נעמה לירז
מנהלת מידע להיתר
בית העיריה בן גמלא 28
טל ארבלי הדר
מידענית
ציפי שיפריס
מנהלת מחלקת מידע תכנוני מיפוי ופרצלציה
בית העיריה בן גמלא 28
רוחמה יולזרי
מנהלת מחלקת יעודי קרקע ו - G.I.S
בית העיריה בן גמלא 28

רפרנטית תמ"א 38
בית העיריה בן גמלא 28
הילה חברוני
בודקת תוכניות תב"ע
בית העירייה בן גמלא 28

אגף תשתיות

מוטי קסלמן
מנהל אגף תשתיות
בית העיריה בן גמלא 28
דבורה רגב
מזכירת אגף תשתיות
בית העיריה בן גמלא 29
רוזלין גבריאל
מזכירה באגף תשתיות
בית העיריה בן גמלא 28
מירי זמיר
מזכירה
בית העיריה בן גמלא 28
אלכס בוקלן
מהנדס תשתיות
בית העיריה בן גמלא 28
אבי כהן
מנהל מחלקת חשמל
בית העירייה בן גמלא 28

מוקד הנדסי

טובה לוגסי
מנהלת מוקד הנדסי ותיאום פרוייקטים
בית העיריה בן גמלא 28

אגף מבני ציבור

רונן שמעוני
מנהל אגף בינוי
בית העיריה בן גמלא 28
אוריאל שקורי
מנהל מחלקת אחזקת מוסדות
בית העיריה בן גמלא 28
אורית ברק
מזכירה ומתאמת פניות מוקד
בית העיריה בן גמלא 28

מרכז מידע ושירות (ממ"ש)

אורלי גיאת
רכזת פניות ותיאום
בית העיריה בן גמלא 28

מחלקת רישוי בניה

הודיה אביקסיס
בוחנת רישוי
בית העיריה בן גמלא 28
ילנה סולודוכין
מנהלת מחלקת רישוי
בית העיריה בן גמלא 28
ענבר ויינשטוק
בוחנת רישוי
בית העיריה בן גמלא 28
נעה לוי אגוזי
בוחנת רישוי
בית העיריה בן גמלא 28
אורלי קרול
בוחנת רישוי
בית העיריה בן גמלא 28
עדן בלר כברה
בוחנת רישוי
בית העיריה בן גמלא 29

מחלקת פיקוח על הבנייה

רועי בהרוזי
מפקח על הבניה
בית העיריה בן גמלא 28
ג'מאל אלדין כיתאני
מפקח על הבניה
בית העיריה בן גמלא 28
אירית נרקיס
מפקחת על הבניה
בית העיריה בן גמלא 28
שרון טאובר
מזכירה
בית העיריה בן גמלא 28
אלכס רוזנקרנץ
מפקח על הבניה
בית העיריה בן גמלא 28
רפאל חייטוב
מפקח על הבניה
בית העיריה בן גמלא 28


מחלקת נכסים

עו"ד איילת לרר מילאנו
מנהלת מחלקת נכסים
בית העיריה בן גמלא 28
פרי אלון
עו"ד מחלקת נכסים
בית העיריה בן גמלא 29
לימוור זבטני
מזכירת מחלקת נכסים
בית העיריה בן גמלא 30

מחלקת השבחה והיטלי פיתוח

רעות אמסלם
מנהלת מחלקת השבחה
בית העיריה בן גמלא 28
דותן אור שבת
סגן מנהל מחלקת השבחה
בית העיריה בן גמלא 29
עדנה פילדוס
סגנית מנהלת היחידה ומנהלת הקופה
בית העיריה בן גמלא 28
שרה תייר
מזכירה
בית העיריה בן גמלא 28

מחלקת ארכיון ומעקב תב"ע

דבורה פרידמן
מנהלת מחלקת ארכיון ומעקב תב"ע
בית העיריה בן גמלא 28
תמר קשרי
ארכיבאית
בית העיריה בן גמלא 28

משרד הפנים

עדי שפירא
מנהלת
דרך מגדיאל 4

מרכז גישור ודיאלוג קהילתי

רותם הראלי
מנהלת המרכז, עו"ס קהילתית
דרך רמתיים 92 הוד השרון

מינהל כספים

בני זיני
גזבר
דרך מגדיאל פינת בן גמלא 22 (כניסה מדרך מגדיאל)
פניות לאגף הגביה לחצו כאן
ענבר מויאל - פתררו
רו"ח ( משפטנית ),מנהלת אגף חשבות

אגף גבייה

זאב מנדלמן
רו"ח, מנהל אגף גבייה
רחוב הבנים 14 בנין אגם כניסה א' קומה 6

מחלקת שומה

עו"ד ורדית נויה מרימי
מנהלת מחלקת שומה
דרך מגדיאל 4, קומת קרקע

מחלקת מכרזים

חזי קינן
מנהל
בן גמלא 28 קומה א'

תרבות אירועים ונוער

רון שבת
מנהל
רחוב הבנים 14 מרכז אגם

מוקד העירוני 108

גילית פלדר
מנהלת
בן גמלא 28

נקודת שיטור הוד השרון

ספרייה עירונית

פקיד היערות העירוני


פקיד היערות העירוני
רחוב בן גמלא 28 קומה ב

רשות הספורט העירונית

יצחק בן דור
מנהל רשות הספורט
רחוב הבנים 14 מרכז אגם

רשות החניה

אלה בן אדרת
מנהלת
הנגר 1, קומה 1, אזור התעשייה נווה נאמן

רכזת נגישות

דנה בן חיים
מנהלת
בן גמלא 28

שי"ל

שי"ל - שירות ייעוץ לאזרח הוד השרון,
מנהלת, פלדמן אוסי, עו"ס
ז'בוטינסקי 6

תרבות ופנאי

הבאר - מקום לצעירים

חיים נפתלי
מנהל מרכז לצעירים - הבאר
רחוב בן גמלא 28

היחידה לקידום נוער

פקס היחידה לקידום נוער: 09-7759604

מר זיקו קוגן
מנהל היחידה לקידום נוער
דרך השרון 43 הוד השרון
רינה הופמן
מנהלת חינוכית טיפולית
דרך השרון 43 הוד השרון

הספריה העירונית

אורנה גוטמן
מנהלת הספרייה העירונית
השחר 14 הוד השרון

חממות

חממת בית היוצר

גיא הררי
מנהל חממת בית היוצר
רחוב יורדי הים 14

חממת שרת

מאיר כהן
מנהל חממת שרת
רח` שרת 35

חממת הברנש

עינן גרובר
מנהל חממת הברנש
רחוב השומר 20 שכונת נווה הדר, הוד השרון (חנייה ברחוב הפלמ"ח 37)

חממת גולן

גלי ביטון
מנהלת חממת גולן
רח` הגולן 36 גיל עמל

חממת גיורא

חנניה זוהר
מנהל חממת גיורא
רח` המוסדות 2

מרכז האמנויות הרב תחומי

עמית הרם
מנהלת מרכז האמנויות הרב תחומי
כפר הדר 33 הוד השרון

נוער וקהילה

נעמי אשר
מנהלת יחידת נוער וקהילה
הבנים 14 מרכז אגם הוד השרון
הילה שטרן
ראש תחום הכנה לצה"ל
הבנים 14 מרכז אגם הוד השרון

קונסרבטוריון

ירוחם שרובסקי
מנהל הקונסרבטוריון
יאנוש קורצ`ק 1 (תיכון רמון) הוד השרון
אייל הרכבי
סגן מנהל הקונסרבטוריון ומנהל פעילות בוקר

מנהלת אדמיניסטרטיבית
זוסיה רודן
רכז תפעול