דלג לתוכן העמוד
פייסבוק

הנהלת העירייה

אמיר כוכבי
ראש העיר
בית העיריה בן גמלא 28
יעל עבוד ברזילי
מ"מ וסגנית ראש העיר
בית העיריה בן גמלא 28
מאיר חלוואני
סגן ראש העיר
רחוב הרשות 6 א
נאור שירי
סגן ראש העיר
רן היילפרן
מנכ"ל העיריה
בית העיריה בן גמלא 28
מוטי פרוינד
מבקר העירייה והממונה על תלונות הציבור
בית העיריה בן גמלא 28

לשכת ראש העירייה

עירית גוזן
מנהלת לשכת ראש העירייה
בן גמלא 28 קומה ב'
בן ויזל
עוזר ראש העיר
בן גמלא 28 קומה ב'
איילת שמש
עוזרת ראש העיר
בן גמלא 28 קומה ב'

אגף החינוך

יפה עזרא
מנהלת אגף חינוך
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
ענת הדר
מנהלת בתי ספר היסודיים
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
מנהלה

רחוב הבנים 14 מרכז אגם
אתי לוי
מנהלת מחלקת פרט
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
אושרת איינס
מנהלת הסעיים
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
אילן שרעבי
מנהל המחלקה לחינוך דתי
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
קובי תבור
מנהל מרכז הצלח"ה
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
אלון אדלמן
מנהל השירות הפסכולוגי
בארי 7 הוד השרון

מחלקת גני ילדים

גלילה שמש
מנהלת מחלקת גני ילדים
רחוב הבנים 14 מרכז אגם כניסה א' קומה א
מיכל כהן
אחראית רישום ושיבוץ גני ילדים
רחוב הבנים 14 מרכז אגם כניסה א' קומה א
לנה שלום
רכזת רישום גני ילדים
רחוב הבנים 14 מרכז אגם כניסה א' קומה א
מירי חייט
רכזת סייעות
רחוב הבנים 14 מרכז אגם כניסה א' קומה א

אגף הרווחה והשירותים החברתיים

אגף הרווחה והשירותים החברתיים למען הקהילה

אביטל בר, עו"ס
מנהלת
רחוב סוקולוב 1
רחל בר
מנהלת התחנה לטיפול בפרט, בזוג ובמשפחה, עו"ס, ראש צוות, מטפלת ומדריכה זוגית ומשפחתית מוסמכת
רחוב כינרת 2, הוד-השרון.
אידית חמדי
מזכירת התחנה לטיפול בפרט, בזוג ובמשפחה
דינה אטדגי
עו"ס לסדרי דין
קרן שושן
מנהלת עמותת עמיח"י
רחוב יקינטון 3, הוד השרון
דברת קפלנסקי
עו"ס אחראית נושא חוק החינוך המיוחד
שירי צור
עו"ס, ראש צוות תחום צרכים מיוחדים
יעל שמואל
עו"ס אחראית על תחום מש"ה ושיקום צעירים
אלונה בדר
עו"ס אחראית תחום שיקום בוגרים
מאיה הלר
עו"ס להט"ב - היחידה לנוער וצעירים

השירותים לאזרחים וותיקים

הדס אפרתי - עו"ס
ראש צוות
רחוב סוקולוב 1

קפה אירופה

יפעת ליש
רכזת מועדון קפה אירופה
דרך רמתיים 39 הוד השרון

אוטיזם

מירב לויא-רפאל
עו"ס, אחראית על תחום האוטיזם
גל סון
עו"ס

אגף שפ"ע - שיפור פני העיר

יוסי מתיתיהו
מנהל אגף שפ"ע
בית העיריה בן גמלא 28
יהודה ג'אנח
סגן מנהל אגף שפ"ע
הרשות 6

מחלקת גינון

אלי אדרעי
מנהל מחלקת גינון
בית העיריה בן גמלא 28

מחלקת רישוי עסקים

גנאדי זילברברנד
מ"מ מנהל מחלקת רישוי עסקים
בית העיריה בן גמלא 28 קומה ב'
ד"ר מרים קריימן
תברואנית
ליטל כהן
מפקחת רישוי עסקים
שרון ויינברג
רכזת רישוי עסקים ומזכירת המחלקה

מחלקת שילוט

עו"ד שרון ויסמן
מנהלת מחלקת שילוט
בית העיריה בן גמלא 28

השירות הוטרינרי

ד"ר אופירה מויאל
מנהלת השירות הוטרינרי
החרש 9 אזור התעשיה נוה נאמן

פיקוח עירוני

דוד קורן
מנהל
בית העיריה בן גמלא 28

תברואה וחזות העיר

סער סנילביץ
מנהל תברואה וחזות העיר
בית העיריה בן גמלא 28

אגף מחשוב ומערכות מידע

אגף משאבי אנוש

דוברות העירייה

גלי לב - חיימוב
דוברת
בן גמלא 28

החברה לקידום החינוך והתרבות

אורלי דבוש ניצן
מנכ"לית
אילת 11 הוד השרון
נאור שירי
יושב ראש הדירקטוריון
רחוב אילת 11 הוד השרון

המחלקה להתנדבות ומשאבי קהילה

אוסנת סטוצ'נר
מנהלת מחלקת התנדבות ומשאבי הקהילה
ז`בוטינסקי 6 (סמוך לתיכון הדרים)

היחידה למניעת אלימות, סמים ואלכוהול

אסף יפת
מנהל
רחוב הבנים 14 מרכז אגם קומה 1

החברה הכלכלית הוד השרון

גלית פוגל
מנכ"לית
הנגר 1 הוד השרון

המועצה הדתית

אבי בלשטיין
יו"ר הועדה הממונה במועצה הדתית הוד השרון
זקיף 10 הוד השרון, ת.ד 507

חופש המידע ופניות הציבור

פניות הציבור וחופש המידע

יונתן בן שושן
הממונה על העמדת מידע לרשות הציבור
דרך מגדיאל 4 הוד השרון

חברי מועצה

אמיר כוכבי
ראש העירייה
יעל עבוד ברזילי
קצב - מרצ - יש עתיד
מאיר חלוואני
דרך העיר
נאור שירי
מרצ- קצב - יש עתיד
אביבה גוטרמן
הוד השרון שלנו - לב
ארנון אברמוב
הליכוד - מחל
חיים שאבי
יש לך על מי לסמוך
יגאל שמעון
יש לך על מי לסמוך
יפעת קריב
הוד השרון שלנו
כנרת כהן
כן להוד השרון
משה חנוכה
דור חדש
נדב דואני
רק הוד השרון
עדי ברמוחה
רק הוד השרון
עדי פרילינג אנקורי
דרך העיר
רינה שבתאי
קצב - מרצ - יש עתיד
רן יקיר
קצב - מרצ - יש עתיד
רפי בן מרדכי
הוד השרון שלנו - לב

מחלקת תחבורה ובטיחות בדרכים

גלית הוד
מנהלת
רחוב הרשות 6
מירי דורי
מזכירה
רחוב הרשות 6
הלנה לוי
רכזת בטיחות בדרכים
רחוב הרשות 6
יפה רותם
רכזת תמרור
רחוב הרשות 6

אגף ביטחון ואכיפה

זכאי שריקי
מנהל מחלקת ביטחון
דרך רמתיים 39
עמיר לזובר
מנהל אגף בטחון ואכיפה
דרך רמתיים 39

מרכז האומניות הרב תחומי

עמית הרם
מנהלת
רחוב דרך כפר הדר 33

מעמד האישה

צריף הראשונים

אביבה אבן חן
מנהלת
רחוב סוקולוב 6
שמחה קליין
מנהלת
רחוב סוקולוב 6

מינהל הנדסה

סרג'יו וולניסקי
מהנדס העיריה
בית העיריה בן גמלא 28
סיוון מנוברפיקר
מזכירת מהנדס העיר
בית העיריה בן גמלא 29

אגף תכנון

יואב רוביסה
אדריכל העיר ומנהל אגף תכנון
בית העיריה בן גמלא 28
מורן נענאט
מזכירת מינהלת אגף התכנון ואדר' העיר
סיון פישר
מזכירת אגף תכנון
ורד פרידמן
מנהלת מחלקת תכניות מתאר
בית העיריה בן גמלא 28
נגה שפירא
מנהלת תוכניות מתאר
בית העיריה בן גמלא 28
נעמה לירז
מנהלת מידע להיתר
בית העיריה בן גמלא 28
טל ארבלי הדר
מידענית
ציפי שיפריס
מנהלת מחלקת מידע תכנוני מיפוי ופרצלציה
בית העיריה בן גמלא 28
רוחמה יולזרי
מנהלת מחלקת יעודי קרקע ו - G.I.S
בית העיריה בן גמלא 28

רפרנטית תמ"א 38
בית העיריה בן גמלא 28

אגף תשתיות ומבני ציבור

מוטי קסלמן
סגן מהנדס העיר
בית העיריה בן גמלא 28
דבורה רגב
מזכירת סגן מהנדס העיר
בית העיריה בן גמלא 29
רוזלין גבריאל
מזכירה באגף תשתיות
בית העיריה בן גמלא 28
מירי זמיר
מזכירה
בית העיריה בן גמלא 28
אלכס בוקלן
מהנדס תשתיות
בית העיריה בן גמלא 28

מוקד הנדסי

טובה לוגסי
מנהלת מוקד הנדסי ותיאום פרוייקטים
בית העיריה בן גמלא 28

אגף מבני ציבור

רונן שמעוני
מנהל אגף בינוי
בית העיריה בן גמלא 28
אוריאל שקורי
מנהל מחלקת אחזקת מוסדות
בית העיריה בן גמלא 28
אורית ברק
מזכירה ומתאמת פניות מוקד
בית העיריה בן גמלא 28

מרכז מידע ושירות (ממ"ש)

אורלי גיאת
רכזת פניות ותיאום
בית העיריה בן גמלא 28

מחלקת רישוי בניה

ילנה סולודוכין
מנהלת מחלקת רישוי
בית העיריה בן גמלא 28
עדנה גזבר
ס.מנהלת מחלקת רישוי
בית העיריה בן גמלא 28
ענבר ויינשטוק
בוחנת רישוי
בית העיריה בן גמלא 28
נעה לוי אגוזי
בוחנת רישוי
בית העיריה בן גמלא 28
חני בגדדי
מנהלת תפעול בוועדה
בית העיריה בן גמלא 28
אורלי קרול
בוחנת רישוי
בית העיריה בן גמלא 28
עדן בלר כברה
בוחנת רישוי
בית העיריה בן גמלא 29
שרית צפניה
מזכירת המחלקה
בית העיריה בן גמלא 28

מחלקת פיקוח על הבנייה

אתי אלחדד
מנהלת מחלקת פיקוח על הבניה
בית העיריה בן גמלא 28
אירית נרקיס
מפקחת על הבניה
בית העיריה בן גמלא 28
שרון טאובר
מזכירה
בית העיריה בן גמלא 28
אלכס רוזנקרנץ
מפקח על הבניה
בית העיריה בן גמלא 28
רפאל חייטוב
מפקח על הבניה
בית העיריה בן גמלא 28
בר כהן
מפקח על הבניה
בית העיריה בן גמלא 29


מחלקת נכסים

איילת לרר מילאנו
מנהלת מחלקת נכסים
בית העיריה בן גמלא 28
פרי אלון
עו"ד מחלקת נכסים
בית העיריה בן גמלא 29
לימוור זבטני
מזכירת מחלקת נכסים
בית העיריה בן גמלא 30

מחלקת השבחה והיטלי פיתוח

רעות אמסלם
מנהלת מחלקת השבחה
בית העיריה בן גמלא 28
דותן אור שבת
סגן מנהל מחלקת השבחה
בית העיריה בן גמלא 29
עדנה פילדוס
סגנית מנהלת היחידה ומנהלת הקופה
בית העיריה בן גמלא 28
שרה תייר
מזכירה
בית העיריה בן גמלא 28

מחלקת ארכיון ומעקב תב"ע

דבורה פרידמן
מנהלת מחלקת ארכיון ומעקב תב"ע
בית העיריה בן גמלא 28
תמר קשרי
ארכיבאית
בית העיריה בן גמלא 28

משרד הפנים

עדי שפירא
מנהלת
דרך מגדיאל 4

מרכז גישור ודיאלוג קהילתי

רותם הראלי
מנהלת
דרך רמתיים 92 הוד השרון

מינהל כספים, גבייה, שומה

בני זיני
גזבר
דרך מגדיאל פינת בן גמלא 22 (כניסה מדרך מגדיאל)

אגף גביה

זאב מנדלמן
רו"ח, מנהל אגף גביה
רחוב הבנים 14 בנין אגם כניסה א' קומה 6

מחלקת שומה

עו"ד ורדית מרימי
מנהלת מחלקת שומה
דרך מגדיאל 4, קומת קרקע

מחלקת מכרזים

חזי קינן
מנהל
בן גמלא 28 קומה א'

תרבות אירועים ונוער

רון שבת
מנהל
רחוב הבנים 14 מרכז אגם

מוקד העירוני 108

גילית פלדר
מנהלת
בן גמלא 28

נקודת שיטור הוד השרון

פקד שמעון ברדה
מפקד משטרת הוד השרון
דרך רמתיים 39 הוד השרון

ספרייה עירונית

פקיד היערות העירוני

אלי אדרעי
פקיד היערות העירוני
רחוב בן גמלא 28 קומה ב

רשות הספורט העירונית

יצחק בן דור
מנהל רשות הספורט
רחוב הבנים 14 מרכז אגם

רשות החניה

אלה בן אדרת
מנהלת
הנגר 1, קומה 1, אזור התעשייה נווה נאמן

רכזת נגישות

דנה בן חיים
מנהלת
בן גמלא 28

שי"ל

שי"ל -
שירות ייעוץ לאזרח הוד השרון
ז'בוטינסקי 6

תרבות ופנאי

הבאר - מקום לצעירים

חיים נפתלי
מנהל מרכז לצעירים - הבאר
רחוב בן גמלא 28

היחידה לקידום נוער

פקס היחידה לקידום נוער: 09-7759604

מר זיקו קוגן
מנהל היחידה לקידום נוער
דרך השרון 43 הוד השרון
רינה הופמן
מנהלת חינוכית טיפולית
דרך השרון 43 הוד השרון

הספריה העירונית

אורנה גוטמן
מנהלת הספרייה העירונית
השחר 14 הוד השרון

חממות

חממת בית היוצר

גיא הררי
מנהל חממת בית היוצר
רחוב יורדי הים 14

חממת שרת

מאיר כהן
מנהל חממת שרת
רח` שרת 35

חממת הברנש

עינן גרובר
מנהל חממת הברנש
רחוב השומר 20 שכונת נווה הדר, הוד השרון (חנייה ברחוב הפלמ"ח 37)

חממת גולן

גלי ביטון
מנהלת חממת גולן
רח` הגולן 36 גיל עמל

חממת גיורא

חנניה זוהר
מנהל חממת גיורא
רח` המוסדות 2

מרכז האמנויות הרב תחומי

עמית הרם
מנהלת מרכז האמנויות הרב תחומי
כפר הדר 33 הוד השרון

נוער וקהילה

נעמי אשר
מנהלת יחידת נוער וקהילה
הבנים 14 מרכז אגם הוד השרון

קונסרבטוריון

ירוחם שרובסקי
מנהל הקונסרבטוריון
יאנוש קורצ`ק 1 (תיכון רמון) הוד השרון
אייל הרכבי
סגן מנהל הקונסרבטוריון ומנהל פעילות בוקר

מנהלת אדמיניסטרטיבית
זוסיה רודן
רכז תפעול