חיזוק לכלכלה העירונית - הוועדה המקומית לתכנון ובנייה תצטרף לתוכנית פיתוח מתחם "קוקה קולה" 


 

מליאת הוועדה המקומית לתכנון ובנייה, החליטה בישיבתה ביום שלישי, ה-7.5 על הצטרפות הוועדה המקומית כמגישה לתוכנית לשינוי מתחם "קוקה קולה" והשטחים הגובלים בו בנווה נאמן. 

במתחם בו ממוקמים כיום מחסני חברת "קוקה קולה", יוקמו 58,000 מ"ר של תעסוקה, מסחר וייעודים ציבוריים בארבעה מבנים, הכוללים מגדל מרכזי בן 30 קומות, שני מבנים בני 12 קומות ומבנה נוסף בן 6 קומות. מדובר בפרויקט שיפנה את המחסנים הלוגיסטיים של החברה המרכזית למשקאות, ישנה את שער הכניסה הדרומי לעיר, יאפשר פיתוח של רחוב החרש וצפוי להכניס לקופה הציבורית עשרות מיליוני שקלים בהיטלי השבחה וארנונה. 

הצטרפות הועדה לתוכנית, תזרז את הליכי התכנון ותבטיח כי חלק מהשטחים ימסרו לעיריית הוד השרון לטובת שימושים ציבוריים ומסחריים מה שיחזק את הכלכלה העירונית עוד יותר. 

בנוסף לאישור תוכנית "קוקה קולה", אושרו בתקופה האחרונה גם התוכנית להקמתם של שני מגדלים במתחם "אשטרום", לצד מסמך המדיניות הכולל של פיתוח אזור התעשייה נווה נאמן והרחבתו ב-225,000 מ"ר של תעשיה ומסחר, לצד שימושים נוספים של חינוך, פנאי, תרבות ובידור. 

אמיר כוכבי, ראש עיריית הוד השרון: "קידום הבנייה במתחם "קוקה קולה", מהווה נדבך משמעותי נוסף בחיזוק עצמאותה הכלכלית של הוד השרון וקידום עירוניות בת קיימא לדורות הבאים, לצד יצירת מקומות עבודה נוספים בעיר, אשר יסייעו ליותר ויותר תושבות ותושבים לעבוד בקרבה לביתם, יפחיתו יוממות ויסייעו לשיפור איכות החיים. החוסן והעצמאות הכלכלית שהפרוייקט הזה ופרוייקטים נוספים מביאים, יאפשרו לעיר להמשיך ולפתח את מערך השירותים לציבור".

 

 

קרדיט הדמיות: פלג אדריכלים