מנהלת תיכון הדרים עירית קרס, נבחרה במכרז למנהלת מחלקת החינוך העל יסודי בעיריית הוד השרון


 

עירית קרס, אשת חינוך מוערכת, החלה את דרכה בחטיבת הראשונים, לאחר מספר שנים עברה לתיכון הדרים בעיר וב- 19 השנים האחרונות חינכה שם דורות של תלמידות ותלמידים וביצעה קשת רחבה של תפקידים בבית הספר.
בעשור האחרון ניהלה עירית את תיכון הדרים והובילה אותו להישגים משמעותיים: למצוינות חברתית וערכית, פיתוח יוזמות חינוכיות ומתן מענה לאוכלוסיות מגוונות, כיתות מצטיינים, מב"ר וחינוך מיוחד.
מחלקת החינוך העל יסודי משלימה את התפתחות אגף החינוך העירוני בהובלתה של מנהלת האגף מיכל אפרתי, ויוצרת רצף עירוני ניהולי שלם מגילאי לידה ועד סיום מערכת החינוך העירונית. בכל העירייה מרחיבה את השפעתה על מערכת החינוך כולה ומאפשרת מתן כלים, יעדים ומדדים למערכת חינוך ציבורי איכותית ומובילה.
רק לאחרונה זכתה עיריית הוד השרון לראשונה אי פעם בפרס החינוך הארצי.

בימים הקרובים יתפרסם מכרז לניהול תיכון הדרים כדי לאפשר העברת תפקיד מסודרת ומיטבית.

אמיר כוכבי, ראש עיריית הוד השרון: "מערכת החינוך בהוד השרון התפתחה והתקדמה בשנים האחרונות תוך שימת דגש על מערכת חינוך שוויונית ומגוונת תחת המטריה של החינוך הציבורי, תהליך שזכה להוקרה משמעותית ממשרד החינוך שבחר להעניק למערכת החינוך שלנו את פרסי החינוך הארצי והמחוזי. אנחנו לא נחים על זרי הדפנה אלא ממשיכים לפעול לקידום החינוך ועל מנת להמשיך ולפתח את מערכת החינוך ואת מחויבותה למצוינות פדגוגית ולמעורבות חברתית וערכית, קודמה הקמת מערכת חינוך על יסודי, תחת אגף החינוך העירוני, להעצמת החינוך העל יסודי בעיר. אני בטוח שעירית על ניסיונה הרב תאפשר לאגף ולמערכת  להמשיך להתפתח ולהוביל את החינוך  בעיר לעוד הישגים".

מנהלת אגף החינוך, מיכל אפרתי: "אני מאחלת הצלחה רבה לעירית שמצטרפת לצוות המנצח של אגף החינוך. חשוב לנו להצמיח מנהיגות ניהולית מתוך העיר ואני משוכנעת שעירית תמשיך ותוביל את קבוצת מנהלי העל יסודי ביד רמה ובמקצועיות".

עירית קרס, מנהלת החינוך העל יסודי הנבחרת: "בעשר השנים האחרונות, היתה לי הזכות לנהל את תיכון הדרים, מקום שהיווה עבורי בית במשך שנים. בשנים הללו, בשיתוף עם קהילה חמה ותומכת וצוות מורים חולם יוזם ומגשים, הובלנו את התיכון להישגים ערכיים ואקדמיים שאני בטוחה שיימשכו גם תחת המנהל.ת החדש.ה. בתפקידי כמנהלת החינוך העל יסודי אלווה את תיכון הדרים ואת כל מוסדות החינוך העל יסודיים בעיר, על מנת לסייע להם להוביל ולהצטיין".