עיריית הוד השרון קיבלה את פרס החינוך הארצי תשפ"ג בטקס בבנייני האומה


פרס החינוך היישובי הארצי לשנת תשפ"ג, הוענק ביום שלישי 13.6.23 לעיר הוד השרון על ידי שר החינוך יואב קיש בטקס בבנייני האומה בירושלים. את הפרס קיבלו בשם מערכת החינוך בעיר, ראש העירייה אמיר כוכבי ומנהלת אגף החינוך מיכל אפרתי.  

השנה זכתה הוד השרון הן בפרס החינוך הארצי והן בפרס החינוך המחוזי שהוענק לעיר בשבוע שעבר.  

ועדת הפרס ציינה, כי "העיר הוד השרון פועלת לקידום תהליכי צמיחה והתפתחות בהיבט האישי הלאומי והעירוני. עיריית הוד השרון מפעילה מערכת חינוך חדשנית המכינה את הלומדים למציאות המשתנה. הרשות מקדמת תפיסה של הוגנות ושוויון הזדמנויות התורמת להצלחת כל תלמידיה". 

אמיר כוכבי ראש עיריית הוד השרון: "אחרי שתי הודעות על זכייה בפרסי החינוך המחוזי והארצי ואחרי הטקס בשבוע שעבר בו קיבלנו את הפרס המחוזי, ההתרגשות לא פוחתת. השנה היא שנת שיא של מערכת החינוך שלנו, שנה בה אנו קוצרים את פירות ההשקעה. גאה לקבל את הפרס, גאה עוד יותר במורות ובמורים, במנהלות ובמנהלים, בכל צוותי החינוך. בתלמידות ובתלמידים, בהנהגת ההורים ובכל האימהות והאבות שהפרסים הם תוצאה של ההשקעה הבלתי מתפשרת שלהם ושל המסירות של כולם לעבודה החינוכית, ללמידה וליישום תהליכי הצמיחה וההתפתחות המקודמים במסגרת מערכת החינוך העירונית". 

מיכל אפרתי מנהלת אגף החינוך: "מה עוד לא נאמר על מערכת החינוך בהוד השרון שעברה בשנים האחרונות תהליך של צמיחה מדהימה. מערכת חינוך שהמצוינות שלה לא באה על חשבון הרגישות לצרכים הייחודיים של כל תלמידה ותלמיד ולדגש על ערכי הבחירה, הגיוון והשוויון. תודה למשרד החינוך על הפרס, תודה לכל השותפות והשותפים הנפלאים שהינם חלק ממערכת החינוך של הוד השרון".  

טל בנימיני יו"ר הנהגת ההורים בהוד השרון: "עוד יום של שמחה וגאווה גדולה על הישגי מערכת החינוך העירונית. יום שבו חוזרת לה המחשבה עד כמה התברכנו שילדינו גדלים ולומדים בהוד השרון. תודה ענקית לכל העושים במלאכה".