פרס החינוך המחוזי תשפ"ג הוענק להוד השרון

אביגיל קרפל רפפורט, מנהלת חטיבת ראשונים, זכתה בפרס המחוזי למנהלות ומנהלים פורצי דרך


ראש עיריית הוד השרון אמיר כוכבי ומנהלת אגף החינוך מיכל אפרתי קיבלו היום 7.6.23 בטקס בנס ציונה את פרס החינוך המחוזי של משרד החינוך, בשבוע הבא ייערך בבנייני האומה בירושלים במעמד שר החינוך יואב קיש, טקס הענקת פרס החינוך הארצי בו גם זכתה מערכת החינוך העירונית.

באירוע הוקראו נימוקי ועדת הפרס שבחרה להעניק להוד השרון את הפרס המחוזי שלפיהם:

"הוד השרון רואה את הלומד כאזרח שלם הצומח מתוך הקהילה ומאמינה, כי עמדותיו ועשייתו הם שישפיעו על השנים הבאות בחברה. על כן, הרשות מקדמת תהליכי צמיחה והתפתחות עבור התלמידים בהיבט האישי, העירוני והלאומי. התפיסה העירונית היא הוליסטית שתורמת לקשר אמיץ בין מערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית. במטרה לקיים את החינוך לדו-קיום וסובלנות, מתקיימת ברשות תכנית לימוד משותף של בתי ספר מהוד השרון עם בתי ספר עמיתים מטייבה. הוד השרון מקיימת מודל של סייעות מובילות ראשון מסוגו המקדם הכשרה ולימוד מקצועי ומעצים של כלל הסייעות בגנים".

בנוסף מתכבדת העיר באנשי חינוך מרשימים ופורצי דרך, אביגיל קרפל רפפורט, מנהלת חטיבת ראשונים, זכתה בפרס המחוז למנהלת פורצת דרך, בזכות קידום פדגוגיה, מיזמים קהילתיים ומסלולי לימוד ייחודיים בחטיבת הביניים.

אמיר כוכבי, ראש עיריית הוד השרון: "תודה רבה לוועדת הפרס על האמון. החינוך הוא השירות החשוב ביותר שהרשות מספקת לתושבות ולתושבים ולכן אנו מחויבים לפעול לקידומה של מערכת חינוך ציבורית חזקה, המקדמת ערכים של בחירה, גיוון ושוויון. מערכת חינוך שמייצרת השפעה חיובית על הקהילה כולה. גאווה גדולה גם על בחירתה של אביגיל קרפל רפפורט כמנהלת פורצת דרך, אחת מעשר מנהלות ומנהלים שזכו בפרס. טקסי קבלת הפרס המחוזי השבוע והפרס הארצי בשבוע הבא, הינם רק הפוגה קצרה מהעבודה הקשה שנעשתה, נעשית ותמשיך להיעשות יחד עם צוותי החינוך וההוראה, אגף החינוך והעירייה, ההורים וההנהגה וכמובן התלמידות והתלמידים, בכדי לקדם ולפתח את מערכת החינוך הציבורית בהוד השרון".

מיכל אפרתי, מנהלת אגף החינוך: "קיבלתי היום את הפרס בשם כל נשות ואנשי צוותי החינוך בעיר, אנשי האגף, התלמידות, התלמידים וההורים – כולם היו ועודם חלק מהחשיבה ומהעשייה החינוכית בעיר והפרס הזה כמו גם פרס החינוך הארצי הינם שלהם. הוד השרון שמה את החינוך בראש ואנחנו רואים את התוצאות. שמחה מאוד על קבלת הפרס העירוני ועל זכייתה של אביגיל קרפל רפפורט בפרס האישי ושמחה לא פחות שאת ההצלחה החינוכית שלנו אנו רואים לא רק בטקסים, אלא מדי יום בשטח, בהישגים, במחויבות הקהילתית ובמקצועיות".

טל בנימיני יו"ר הנהגת ההורים בהוד השרון: "הנהגת ההורים הוד השרון מברכת את כל צוותי החינוך בעיר, את אגף החינוך בראשותה של מיכל אפרתי את הנהלת העירייה וראש העיר אמיר כוכבי ובמיוחד את ילדות וילדי העיר שזכו בפרס החינוך המחוזי מטעם משרד החינוך בדרך לפרס הארצי שמתרגש עלינו בשבוע הבא. כמו כן מברכים את מנהלת ראשונים אביגיל קרפל רפפורט על הענקת פרס אישי כמנהלת פורצת דרך. הורי העיר בשם כל הילדות והילדים שמחים ומתרגשים בכבוד לו זוכים צוותי החינוך בעיר ומערכת החינוך העירונית".