הקרנה של סרטי קולנוע איכותיים לגמלאי העיר

הקרנות בוקר מיוחדות בשעה 10:30 כרטיס אזרח וותיק 10 ש"ח

מרכז האומניות הרב תחומי רחוב דרך כפר הדר 33.
רכישת כרטיסים בטלפון 09-7759933

3.03 – הסודות של ג'ואןRed Joan-  / במאי טרבור נאן

חייה השקטים והפסטורליים של ג'ואן סטנלי, אישה מבוגרת החיה בכפר סמוך ללונדון, עוברים טלטלה כאשר היא נעצרת לפתע על ידי הבולשת הבריטית. עברה של סטנלי נחשף ועמו תגלית מפתיעה - ג'ואן משמשת כמרגלת סובייטית במשך עשרות שנים.  דרמה, 
ביוגרפיה  (אנגליה 2018 ).  100  דק'

17.03- חיים של אחרים The lives of Others-/ במאי פלוריאן הנקל פון דונרסמארק 

ג'ורג' וקריסטינה-מאריה הם זוג אינטלקטואלים נוצץ בגרמניה של ראשית שנות השמונים לפני נפילת החומה. הוא מחזאי ואיש רוח מוכשר והיא שחקנית מצליחה. סוכן מיוחד שמונה לעקוב אחר חייהם ולוודא שהם "נאמנים למפלגה". הוא לא שיער שחייו ישתנו ללא היכר מרגע שיתחיל ה"מבצע" והוא יכנס לחייהם.  
זר (גרמניה 2006) 130 דק'

24.3 הרקדן האחרון של מאו -Maos Last Dancer / במאי ברוס ברספורד

מבוסס על רב המכר האוטוביוגרפי של לי שונסין המתאר את סיפור חייו המרתק. לי שונסין נולד למשפחה ענייה בפרבר שנדונג שבסין. בגיל 11 הוא נבחר ע"י יועציה של אשת המושל מאו צה טון, להירשם לאקדמיית הריקוד היוקרתית של בייג'ין .לי מצטרף לבית ספר לבלט אמריקאי במסגרת חילופי תלמידים בין סין לארה"ב. במהלך שהותו בארה"ב מגלה לי גם את יכולותיו המדהימות בתור רקדן קלאסי, וגם את התרמית שעומדת מאחורי השלטון הקומוניסטי הדיקטטורי של מאו בסין.
דרמה/ אוסטרליה 1009  117 דק'

31.3 אשת הברזל / The Iron Lady במאי פלידיה לויד

עליתה לשלטון של מרגרט תאצ'ר בסוף שנות ה-70 עד הפיכתה לאישה היחידה בהיסטוריה של אנגליה שנבחרה לראשות הממשלה. הסרט מדגיש את הטרנספורמציה שעברה תאצ'ר כדי להיבחר, ואת מאבקה של המנהיגה לשלוט אל מול מאבקים אישיים, חברתיים ופוליטיים.
דרמה/ בריטניה 2011 105 דק'